Samsun son dakika haberleri - 18 Nisan 2019, Perşembe

BAFRA MEYDANI HAVUZUNDA BAKIM ÇALIŞMALARI

4 Ağustos 2018
BAFRA MEYDANI HAVUZUNDA BAKIM ÇALIŞMALARI için yorumlar kapalı
BAFRA MEYDANI HAVUZUNDA BAKIM ÇALIŞMALARI

Yaz sıcaklarının arttığı bu günlerde Bafralılar serin yerleri tercih ediyor. İşte bu sıcak yaz günlerinde Bafra Şehir Meydanı’ndaki devir daimli fıskiyeli havuz bazen meydana gelen aksaklıklar nedeniyle bakım görüyor.

Bu amaçla, havuzun içindeki suların sağlıklı akması için Bafra Belediyesi bakım ekibi gerekli çalışmalarına devam ediyor.

Havuz tekrar sağlıklı ve daha iyi bir görünüm kazandı ancak bir diğer sorun ise daha önceden bu havuzun etrafına yerleştirilen banklar peyzaj çalışmasından sonra kaldırıldı. Oysa vatandaşlar bu banklarda oturup hem serinliyor hem de sohbet edip vakit geçiriyorlardı.

Bafralı vatandaşlar ” Şimdi bu bankları kaldırdı belediye fakat bu defa da özellikle vatandaşlar güzelim yemyeşil çimlerin üzerine oturup sohbet ediyorlar. Haliyle bu güzelim doğa güzelliklerini de bu şekilde zedelemiş oluyorlar.

Bizler tekrar bu alana bankların konulmasın rica ediyoruz. Ayrıca bu havuza köpekler de su içmek ve serinlemek amacıyla geliyor ve çimlerde yatıyorlar. Gerçi bizlere pek zararları yok ama çocuklarımız korkuyor. ” diye görüşlerini açıkladılar.

Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA MEYDANI HAVUZUNDA BAKIM ÇALIŞMALARI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.