Samsun son dakika haberleri - 29 Mayıs 2020, Cuma

yabancı dizi izle

BAFRA MEVLANASPOR BASIN ÖDÜLÜ OKTAY ZERRİN’E

24 Haziran 2019
BAFRA MEVLANASPOR BASIN ÖDÜLÜ OKTAY ZERRİN’E için yorumlar kapalı
BAFRA MEVLANASPOR BASIN ÖDÜLÜ OKTAY ZERRİN’E

Gazeteci, Şair, yazar, emekli öğretmen Oktay ZERRİN’e Basın Ödülü verildi

Bafra Mevlanaspor Kulübü’ nün sürekli haberlerini yaparak, kulübe manevi destek veren; gazeteci Oktay Zerrin’in teşekkür plaketi takdimi; Mevlanaspor’ un Yeni Sezon, Yaz Okulu ve Plaket Töreni, 23 Haziran 2019 Cumartesi günü, Bafra Çim Saha’da, saat 16. 00′ da gerçekleşti.

Oktay Zerrin’ in plaketini, Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkanı İsa KÖPRÜ takdim etti. Zerrin, plaketini alırken yaptığı açıklamada; kendilerini geçen yıl olduğu gibi bu yıl da plaket ödülü ile onore ettikleri için Mevlanaspor Başkanı İsa Köprü ile Kulüp Yönetimi’ne teşekkür etti.

Plaket Töreni’nde Plaket ile onore edilenler ise şöyle:

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç , Bafra Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra Halk Eğitim Müdürü Yalçın Ak, İlçe Spor Müdürü Osman Şenocak, Bafra Belediyesi Spor Müdürü Yusuf Danışmaz, Bafra AK Parti Eski İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Mevlana Mahallesi Muhtarı, Mevlana Spor Kulübü Eski Başkanı şimdiki Onursal Başkan Servet Şengül, Bafra Mevlanaspor Kulübü Başkan Yardımcısı, Futbol Şube Sorumlusu Arif Öztürk, Gazeteci, şair, yazar ve emekli eğitimci Oktay Zerrin, Yaz Okulları Sponsorları Yılmaz Şahin, İşadamı Ahmet Yıldız, İşadamı Balkaymak.

Haber Merkezi- Bafra Habere ait video: https://www.youtube.com/watch?v=kEGGn77oOyc&feature=share

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA MEVLANASPOR BASIN ÖDÜLÜ OKTAY ZERRİN’E Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle