Samsun son dakika haberleri - 29 Kasım 2020, Pazar

yabancı dizi izle

BAFRA HASAN ÇAKIN LİSESİ ÖĞRENCİSİ BUSE MERT 15 TEMMUZ KOŞUSU BİRİNCİSİ

16 Temmuz 2020
BAFRA HASAN ÇAKIN LİSESİ ÖĞRENCİSİ BUSE MERT 15 TEMMUZ KOŞUSU BİRİNCİSİ için yorumlar kapalı
BAFRA HASAN ÇAKIN LİSESİ ÖĞRENCİSİ BUSE MERT 15 TEMMUZ KOŞUSU BİRİNCİSİ

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Atletizm Federasyonu Samsun İl Temsilciliği tarafından ’15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerini Anma Koşusu’ düzenlendi.

Koşuda; birinciliği, Okul Müdürlüğünü Yıldıray BAŞ’ ın yaptığı; Bafra Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Buse Mert, yarışmayı birinci olarak tamamladı.

Bir diğer Bafralı ve Bafra Badminton Millî Antrenörü Deniz Balçık da aynı yarışmada ve kategorisinde 4. olarak, Bafra’ ya çifte başarı ve mutluluk yaşattı.

Doğu Park Kros alanında yapılan koşuya; her yaş grubundan 25 sporcu katılım sağladı. Yarışmada kategorilerinde şampiyon olan Burak Yalçın’a, Buse Mert’e ve diğer dereceye giren sporculara madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu takdim etti.

Halk koşusunun amacının demokrasi bilincini, vatan ve millet sevgisini ön plana çıkartmak olduğu belirten İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Amacımız demokrasi bilincini, halkın vatanına ve milletine sahip çıkma duygusunu ön plana çıkartmak.

Yarışmaya katılan sporculara ve emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatan için canını veren 251 şehidimize ise Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Bafralı Buse Mert’ i, okulunu, öğretmenlerini ve ailesini; kazandığı birinciliği için kutlarız.

Haber : OktayZERRİN- Samsun

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA HASAN ÇAKIN LİSESİ ÖĞRENCİSİ BUSE MERT 15 TEMMUZ KOŞUSU BİRİNCİSİ Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle