Samsun son dakika haberleri - 01 Haziran 2020, Pazartesi

yabancı dizi izle

BAFRA GAZİPAŞA TEMACILAR KASTAMONU ILGAZ EĞİTİM KAMPI’NDA

10 Temmuz 2019
BAFRA GAZİPAŞA TEMACILAR KASTAMONU ILGAZ EĞİTİM KAMPI’NDA için yorumlar kapalı
BAFRA GAZİPAŞA TEMACILAR KASTAMONU ILGAZ EĞİTİM KAMPI’NDA

TEMA Bafra Gazipaşa Mahalle sorumlusu Şükran ÖKTEM; 29 Haziran- 05 Temmuz 2019 tarihleri arasında, Kastamonu Ferko Ilgaz Mountain Resort Hotel’ de gerçekleştirilen Ekolojik Okur Yazarlık Eğitimi ve Doğa Kampı Eğitimi hakkında şunları söyledi:

” Bizlere eğitim veren; birbirinden değerli Akademisyenler’ in ve Vakıf Temsilcileri’ nin önemli açıklamaları ile çok güzel bilgi dolu bir eğitim aldık .

” Umut Yeşertmeye Devam ” diyerek; bu güzel toplantıda, bilgi dağarcığımızın daha çok gelişmesine vesile olan; Yönetim Kurulu Başkanımız Deniz Ataç’ a, Genel Müdür Yardımcımız Başak Yalvaç Özçağdaş’a, Genel Müdür Yrd. Hikmet Öztürk’e, Saha Gönüllülük Başkanımız Ayşe Sarılar Yapıcı ya , Çevre Politikaları ve Uluslararası ilişkiler Bölüm Başkanı’mız Özlem Katısöz’e , Eğitim Bölüm Başkanı’mız Esra Düzgün Baytekin’e ,Örgütlenme ve Saha Yönetimi Bölüm Başkan Yrd. Zeynep Burcu Şahiner’e, Karadeniz Bölge Koordinatörümüz Duygu Salkım’a bu güzel, aydınlatıcı eğitim bilgilerini bizlerle paylaşan sevgili Akademisyen Hocalarımıza ve Eğitimimizi kusursuz organize eden Genel Merkez Çalışanlarına Samsun -Bafra olarak çok teşekkür ederiz. ”

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA GAZİPAŞA TEMACILAR KASTAMONU ILGAZ EĞİTİM KAMPI’NDA Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle