Samsun son dakika haberleri - 19 Ekim 2019, Cumartesi

BAFRA’ DA 2. ULUSLAR ARASI BAFRA TÜTÜN ÇALIŞTAYI

11 Haziran 2019
BAFRA’ DA 2. ULUSLAR ARASI BAFRA TÜTÜN ÇALIŞTAYI için yorumlar kapalı
BAFRA’ DA 2. ULUSLAR ARASI BAFRA TÜTÜN ÇALIŞTAYI

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur’; Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Ziraat Odası Yönetimi ile Bafra’da düzenlenen Uluslararası II. Tütün çalıştayı programı dahilinde; İlçemizde bulunan yabancı ve yerli turist olarak ilçemizde kaldıkları günler içerisinde, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner Başkanlığı’nda, Bafra Kaymakamı Ahmet Aadanur’a ziyarette bulunuldu.

Yapılan hoşça geçen sohbetlerin ardından; ilçemizin meşhur yiyeceklerden olan Bafra Nokulu’nun meşhurluğunu ve tadının mükemmel olduklarını belirten turistler; ilçede düzenlenen 2. Uluslar Arası Tütün Çalıştayı Programı’ nda ve Organizasyonu’ nda ” Siz Sayın Kaymakamım ve Ziraat Odası yönetimine ve Bafralılara teşekkür ederiz. ” dileklerinde bulundular.

Bir daha ki senelerde yapılacak olan Tütün Çalıştayı’ nda misafir olarak ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını belirttiler.

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur; yapılan bu teklife teşekkürlerini ileterek , Yerli ve yabancı turistlerin yapmış oldukları bu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdi.

Daha sonra, Kaymakamlık Girişi’nde hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA’ DA 2. ULUSLAR ARASI BAFRA TÜTÜN ÇALIŞTAYI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.