Samsun son dakika haberleri - 18 Kasım 2018, Pazar

ATAKUM LOZAN CADDE AVM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ATAKUM LOZAN CADDE AVM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Samsun Atakum Türkiş’ te; Lozan Cadde AVM çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlgiler; bu çalışmaların yaklaşık 2 ay kadar daha devam edeceğini belirtti.

Lozan Cadde AVM’ de süt ve çiçek havuzları, kaldırım ve yol düzenlemeleri gibi bazı yeniliklerin devam ettiği açıklandı.

Atakum’da öncelikli eksiklerden bir tanesinin de markalaşmış yaşam alanlarının olmayışı olduğunu kaydeden Samsun Atakum Beediye Başkanı İshak Taşçı, bu eksiğin giderilmesi anlamında Lozan Cadde AVM projesinin önemli bir adım olduğunu kaydetti.

Proje detayları hakkında bilgi veren ve fikir alışverişinde bulunan Başkan Taşçı, “ Yerel esnafın güçlenmesi, markalaşmış yaşam alanlarının ortaya çıkması için proje hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Bu projelerden en önemlisi de Lozan Cadde AVM’dir. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek, istekleri ve beklentileri doğrultusunda hazırlanan projede düğmeye basmaya hazırız. Kısa süre sonra kapsamlı bir şekilde başlayacak ve hızlı bir program çerçevesinde şehrimizin en güzel projelerinden birisini ilçemize kazandıracağız. Türkiye’nin örnek cadde AVM’lerinden bir tanesini ilçemize kazandıracağız” şeklinde konuştu.

TAŞÇI DA ESNAF DA HEYECANLI

Lozan Cadde AVM Projesi’ nin hazırlanan görsellerini cadde esnafı ve vatandaşlarla paylaşan Başkan Taşçı, “ Böylesi önemli bir projeyi hayata geçireceğimiz için heyecanlıyım.

Bu bağlamda hem esnafımızdan hem de vatandaşlarımızdan aldığımız destek de beni mutlu ediyor” diye konuştu.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

ATAKUM LOZAN CADDE AVM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.