Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

ATAKUM’ DA ÖĞRENCİLERİN ÖRNEK KUTLAMASI

16 Mayıs 2019
ATAKUM’ DA ÖĞRENCİLERİN ÖRNEK KUTLAMASI için yorumlar kapalı
ATAKUM’ DA ÖĞRENCİLERİN ÖRNEK KUTLAMASI

Samsun Atakum Türkiş’ te, Medikal Park Hastanesi’nin karşısındaki parkta, ilginç ve bir o kadar da anlamlı ve örnek bir doğum günü kutlaması gerçekleştirildi

Atakum Mimar Sinan Ortaokulu, 6- E Sınıfı’ndan Yiğit Çoban, Özgür Çoban, Eray Öztürk, Enes Gülçiçek adlı öğrenciler; aynı sınıftan arkadaşları Haktan Meydan’a, sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdiler.

4 arkadaş, sınıf arkadaşları Haktan Meydan için harçlıkları ile pasta görünümlü bir dondurma alıp, parkta keserek, Haktan’ın doğum gününü kutladılar. Haktan 12 yaşına girmiş oldu.

Alkışlar ve şarkılarla kesilen dondurmayı; afiyetle yiyen öğrenciler arkadaşlık adına, bu şekilde güzel bir dayanışma ve birliktelik örneği vermiş oldular.

Öğrencilerden; Haktan Meydan Eczacı veya Veteriner, Enes Gülçiçek, Mimar, Eray Öztürk Uçak Mühendisi, Özgür Çoban Doktor ve Yiğit Çoban ise bir Futbolcu olmak istediklerini söylediler.

5 arkadaş dondurmanın erimesini beklerken; bu arada ” çocuk her yaşta çocuktur ” sözünde de olduğu gibi, parktaki oyun alanlarında eğlendiler.

Haktan’a nice mutlu yıllar dilerken, öğrenci arkadaşlarının da bu duyarlı birlikteliğini kutlarız.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun Habere ait videolar:1- https://www.youtube.com/watch?v=PwIOfmZtKOY&feature=share

2- https://www.youtube.com/watch?v=xxsg1WmDCaE&feature=share

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.