Samsun son dakika haberleri - 26 Mayıs 2019, Pazar

ATAKUM’ DA ÖĞRENCİLERİN ÖRNEK KUTLAMASI

16 Mayıs 2019
ATAKUM’ DA ÖĞRENCİLERİN ÖRNEK KUTLAMASI

Samsun Atakum Türkiş’ te, Medikal Park Hastanesi’nin karşısındaki parkta, ilginç ve bir o kadar da anlamlı ve örnek bir doğum günü kutlaması gerçekleştirildi

Atakum Mimar Sinan Ortaokulu, 6- E Sınıfı’ndan Yiğit Çoban, Özgür Çoban, Eray Öztürk, Enes Gülçiçek adlı öğrenciler; aynı sınıftan arkadaşları Haktan Meydan’a, sürpriz bir doğum günü kutlaması gerçekleştirdiler.

4 arkadaş, sınıf arkadaşları Haktan Meydan için harçlıkları ile pasta görünümlü bir dondurma alıp, parkta keserek, Haktan’ın doğum gününü kutladılar. Haktan 12 yaşına girmiş oldu.

Alkışlar ve şarkılarla kesilen dondurmayı; afiyetle yiyen öğrenciler arkadaşlık adına, bu şekilde güzel bir dayanışma ve birliktelik örneği vermiş oldular.

Öğrencilerden; Haktan Meydan Eczacı veya Veteriner, Enes Gülçiçek, Mimar, Eray Öztürk Uçak Mühendisi, Özgür Çoban Doktor ve Yiğit Çoban ise bir Futbolcu olmak istediklerini söylediler.

5 arkadaş dondurmanın erimesini beklerken; bu arada ” çocuk her yaşta çocuktur ” sözünde de olduğu gibi, parktaki oyun alanlarında eğlendiler.

Haktan’a nice mutlu yıllar dilerken, öğrenci arkadaşlarının da bu duyarlı birlikteliğini kutlarız.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun Habere ait videolar:1- https://www.youtube.com/watch?v=PwIOfmZtKOY&feature=share

2- https://www.youtube.com/watch?v=xxsg1WmDCaE&feature=share

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.