Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

AŞKIN FOTOĞRAFINI ÇEK YARIŞMASI

12 Şubat 2019
AŞKIN FOTOĞRAFINI ÇEK YARIŞMASI için yorumlar kapalı
AŞKIN FOTOĞRAFINI ÇEK YARIŞMASI

Atakum Belediyesi’nin düzenlediği “Aşkın Fotoğrafını Çek” Yarışmasında süre sınırlandırılması kalktı

Taşçı Gençler istedi, yarışma başladı

‘Aşkın Fotoğrafını Çek’ fotoğraf yarışması için belirlenen süre sınırlandırmasını kaldırdıklarını kaydeden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “An itibariyle yarışmaya başlıyoruz. 14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar Atakum Sahilinde çekilecek, Samsunspor temalı fotoğraflarla herkes yarışmaya katılabilir” dedi.

Samsunspor taraftarları ve fotoğraf sanatçıları arasında büyük heyecan uyandıran Aşkın Fotoğrafını Çek yarışması için süre sınırlandırmasının kaldırıldığını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, yarışmanın başladığını belirterek, “Bugün itibariyle, 14 Şubat Sevgililer Günü akşamına kadar çekilecek fotoğraflarla yarışmaya katılmak mümkün. Süre sınırlamasının kaldırılması yönünde gelen yoğun taleplere duyarsız kalamazdık” şeklinde konuştu.

SÜRE SINIRLAMASI KALKTI

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı öncülüğünde başlatılan ‘Aşkın Fotoğrafını Çek’ fotoğraf yarışması, Samsunsporlu taraftarlar arasında büyük heyecan uyandırdı. Gösterilen yoğun ilgi karşısında memnuniyet duyduğunu söyleyen Başkan Taşçı, süre sınırlandırmasını kaldırdıklarını açıklayarak, “Özellikle gençlerden yoğun ilgi gören yarışmamızda, fotoğrafların 14 Şubat Sevgililer Gününde çekilmiş olma şartı vardı. Katılımın fazla olması ve gençlerimizin talebi üzerine süre sınırlandırmasını kaldırıyoruz. An itibariyle başlattığımız Aşkın Fotoğrafını Çek yarışmasına bugünden itibaren, 14 Şubat Sevgililer Günü saat 19.00’a kadar çekilen Samsunspor ve Atakum Sahili ana temalı fotoğraflarla katılım mümkün. Çekilen fotoğrafların “www.askinfotografinicek.” dedi.

BİRİNCİYE 10 BİN TL ÖDÜL

Bu Aşkın Kahramanı Sensin, İlk Doğuşta Aşk ve Samsunspor Çalıştayı gibi önemi projelere imza attıklarını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “14 Şubat Sevgililer Günlerinde, Samsunspor merkezli projeler hayata geçirdik. İçerisinde Samsunspor aşkının ön plana çıktığı ve Samsunsporluluk ruhunun daha da güçlenmesini hedefleyerek gerçekleştirdiğimiz bu projelerimize ek olarak, bu yıl da bir fotoğraf yarışmasına imza atmak istedik. Aşkın Fotoğrafını Çek yarışması bu anlamda başarılı bir çalışma olacak. Birinciye 10 bin TL, ikinciye 5 bin TL ve üçüncüye 2 bin 500 TL ödül verilecek olan yarışma, hemşehrilerimiz tarafından heyecanla karşılandı. Herkesi bu yarışmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

AŞKIN FOTOĞRAFINI ÇEK YARIŞMASI Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.