Samsun son dakika haberleri - 29 Mayıs 2020, Cuma

yabancı dizi izle

ASARCIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

14 Haziran 2019
ASARCIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR için yorumlar kapalı
ASARCIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR

ASARCIK BELEDİYE BAŞKANI KILAĞUZ YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, Alişar mahallesinde yapımı devam eden yol yapım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Asarcık Belediyesi yaz aylarının gelmesiyle beraber yol yapım ve tamir çalışmalarına hız verdi. İlçenin dört bir yanında hizmet veren Asarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün son durağı Asarcık ilçe merkezine 8 Km uzaklıkta alan Alişar Mahallesi oldu. Alişar mahallesindeki yol onarım ve parke döşeme çalışmalarını Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz yerinde inceledi.

Yol yapımı ve parke döşeme çalışmalarının planlı şekilde devam edeceğini vurgulayan Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, ” Belediyemizin Fen işleri müdürlüğü ilçe halkımızın konforlu bir yaşam sürmesi için çalışmalarına hız verdi. Ulaşımın rahatlaması bir ilçe için her şeyden önemlidir. Bu sebeple belediye ekiplerimiz yol yapımı, onarımı ve parke yapımıyla tüm Asarcık halkına hizmet veriyor. Bugün kırsal mahallelerimizden Alişar mahallesinin yolunu onarım ve parke taşı döşeme işlemini yapıyoruz. Bende işleyişi görmek ve denetlemek için çalışmaları yerinde inceledim. Çalışmalara tüm hızımızla devam edeceğiz. İmkânlarımız dâhilinde ilçemizdeki tüm yolları ilçemize yakışır hale getireceğiz. Göreve geldiğimizden beri gerek merkez köyleri gerekse kırsal mahallelerde önemli hizmetler gerçekleştirdik. Tek amacımız halkımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak. İlçe halkımızla beraber daha yaşanabilir bir ilçe oluşturacağız. Gecesini gündüzüne katan Fen işlerinde çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. ” dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

ASARCIK’TA YOLLAR YENİLENİYOR Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle