Samsun son dakika haberleri - 26 Ocak 2020, Pazar

ALTINYAPRAK İLKOKULU MÜDÜRÜ AVCI HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ OLDU !

29 Haziran 2019
ALTINYAPRAK İLKOKULU MÜDÜRÜ AVCI HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ OLDU ! için yorumlar kapalı
Resim bulunamadı

Bafra ilçesindeki Altınyarak İlkokulu’nun sevilen, sempatik ve başarılı Müdür’ü; Bafra Halk Eğitim Merkezi’nin Müdürü oldu

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında Okul Web Sitelerini etkin kullanan ilk 500 okul açıklanmış ve 53 bin okul arasında, Bafra ilçesindeki İsmet İnönü İlkokulu Samsun 1. si Türkiye 44. sü ; Okul Müdürlüğünü Hacı AVCI’ nın yaptığı Altınyaprak İlkokulu ise Bafra ve Samsun 2. si ve Türkiye 52.si olmuşlardı.

Milli Eğitim Müdürlüğü ve MEB sitelerinden de ilan edilen atamalar sonucunda; Bafra Altınyaprak İlkokulu Müdürü Hacı Avcı; en yüksek puanı alarak, Bafra Halk Eğitim Merkezi’nin yeni Müdür’ü oldu.

Bafra Halk Eğitim Merkezi’ nin yeni Müdürü Hacı Avcı, görev yaptığı ve birçok proje ve başarılara imza atan kariyerli hizmetlerinin yanı sıra; okul idareci ve öğretmenleri ve de çok sevdiği öğrencilerinin her zaman gönlünü almayı bilmiş bir Müdür oldu.

Hacı Avcı; görev yaptığı Bafra Altınyaprak İlkokulu’nda; özellikle de Samsunlu yazar ve şairler için düzenlediği imza ve söyleşi gibi Maarif Hareketi Projesi’nde de başarılı çalışmalara imza atması ile de adından söz edilecek bir başarı gösterdi.

Bafra Halk Eğitim Merkezi’nin yeni Müdür’ü Hacı AVCI’yı bu başarısından dolayı kutlar, hayırlı olmasını dileriz.

Haber. Oktay ZERRİN- Bafra

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

ALTINYAPRAK İLKOKULU MÜDÜRÜ AVCI HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜ OLDU ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.