Samsun son dakika haberleri - 11 Temmuz 2020, Cumartesi

yabancı dizi izle

2020 YILI HAYIRLI OLSUN !

2 Ocak 2020
230 kez okundu
2020 YILI HAYIRLI OLSUN ! için yorumlar kapalı

İnsanların birbirlerini sevgi ve saygıyla kucakladığı; millî ve manevî değerlerimizin taçlandırıldığı bir umut, bereket ve güzellik yılı olsun 2020 yılı inşalah !

Özellikle ekonomisi özlenilen hedeflere doğru yükselen; kadına, erkeğe, çoluk çocuğa her türlü şiddet ve kanlı saldırıların olmadığı, anaların, babaların şehit gözyaşları dökmediği bir umut yılı olsun 2020.

2020 yoksulun gözetildiği, cinayet ve trafik kazalarının azalarak yok olduğu, gençlerimizi hayatlarının baharında zararlı madde bağımlısı yapmadığı; doktorların, öğretmenlerin görevleri başında saldırıya uğrayıp katledilmediği güzel bir yıl olur inşallah !

2020; insanların, siyasi fikir ayrılıkları için birbirlerini rencide etmediği, oy uğruna hor görmediği, kavgadan uzak, barışa yakın, el- ele, kol- kola oldukları , mutlu insanlar tablosu olşturduğu bir yıl olur inşallah !

2020; yalanın, talanın, filanca ve falanın birbirlerini kalp kıracak derecede dışlamadığı, ayrı telden çalmadığı, riyânın olmadığı, temiz ve örnek bir dünya özleminin yaşandığı bir gurur yılı olur inşallah !

2020; insanı insanca, adil, vatanını, bayrağını, milletini ve ülkesini seven, tarihî geçmişi ve geleceğini öven, her daim vatandaşına yol gösteren, ayrımcı düşüncelerle birbirlerini ötelemeden, bağrına basan bir Ulus’ un güzide, seçkin ve örnek fertleri yapan bir yıl olur inşallah !

2020; sen, ben yerine her daim” BİZ ” diyebilen, ortak bir amaç ve ideal etrafında bütünleşebilen, paylaşamcı, hoşgrülü, eleştiriye açık bireyler yapanbir yıl olur inşallah !

2020; ülkemizin şair, yazar, sanatçı ve sanata saygılı, sahip çıkan, kültür ve tarih değerlerimizi, toplum ve ülke gelişimine imza atan şahsiyetlerin unutulmadığ bir yıl olur inşallah !

2020; demokrasi, barış, hukuk ve medeniyet, çağdaşlık ve Atatürk gibi bu millete ve ülkeye değer katmış; nice tarihî değerlerin unutulmadığı, İstiklal Marşı’ mızın gururla okunduğu güzel bir yıl olur inşallah !

2020 yılınızı bu duygu ve düşüncelerin ışığında kutluyor, sevgi, selam ve saygılar sunuyorum.

Oktay ZERRİN

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

yabancı dizi izle