Samsun son dakika haberleri - 23 Ağustos 2019, Cuma

19 Mayıs İlçesi’nde Şehit Polis Fethi Sekin Parkı Tamamlandı

18 Ağustos 2017
19 Mayıs İlçesi’nde Şehit Polis Fethi Sekin Parkı Tamamlandı için yorumlar kapalı
19 Mayıs İlçesi’nde Şehit Polis Fethi Sekin Parkı Tamamlandı

19 Mayıs İlçesi’nde Şehit Polis Fethi Sekin Parkı Tamamlandı

19 Mayıs Belediyesi bir projesini daha hayata geçirerek ilçenin en kalabalık mahallelerinden biri olan Yükseliş Mahallesine 2000 m2 alan üzerine park ve yaşam alanı inşa etti ve ismini Şehit Polis Fethi Sekin Parkı verdi.

İlçenin sağlıklı büyümesine özen gösterdiklerini belirten 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; ‘’ İlçemizdeki büyük parklardan bir tanesi olan Yükseliş Mahallemizdeki Şehit Polis Fethi Sekin Parkımızı tamamladık. Çocukların güvenli ortamda vakit geçirmesi için her ayrıntının düşünüldüğü parkta, isteyen vatandaşlar açık havada spor yapmanın, isteyenler de oturma gruplarında zaman geçirmenin keyfini sürecek. Parkta çevre düzenlemesi kapsamında ağaçlandırma ve çimlendirme işlemleri de yapıldı. Amacımız ilçemizin sağlıklı büyümesinin yanı sıra sosyal, kültürel ve mimari açıdan da gelişimini sağlamaktır. İlçemize hayırlı olsun.’’ dedi

Şehit Polis Fethi Sekin Parkı

Tamamlanan park projesinin ilçe halkına hayırlı olmasını temenni eden Başkan Topaloğlu; ‘’ Böyle güzel bir parka İzmir’de onlarca insanın hayatını kurtararak şehit olan Polis Memuru Fethi Sekin ismini uygun gördük. Mahalle Muhtarımız ve halkımızın görüşü alınarak bu isimi parkımıza verdik. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve Türk Milletimize sabırlar diliyorum.’’ dedi.

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

19 Mayıs İlçesi’nde Şehit Polis Fethi Sekin Parkı Tamamlandı Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.