Samsun son dakika haberleri - 25 Şubat 2020, Salı

BAFRA HACINABİSPOR SÜPER AMATÖRE İDDİALI GELİYOR !

9 Eylül 2019
BAFRA HACINABİSPOR SÜPER AMATÖRE İDDİALI GELİYOR ! için yorumlar kapalı
BAFRA HACINABİSPOR SÜPER AMATÖRE İDDİALI GELİYOR !

Bafra Hacınabispor’u bünyesine katan Bafra Mevlanaspor; Hacınabispor olarak bu sezonda mücadele edecek olan takımın başına; daha önceki yıllarda 1930 Bafraspor ve ardından Samsun Atakum Belediyespor gibi takımlarda görev yapmış olan, tecrübeli hoca Zekeriya Köklükaya’ yı getirerek, ses getiren bir transfere daha  imza attı.

Yöneticilerden ve 2.Başkan Arif Öztürk şöyle dedi :

Bafra Hacınabispor Kulübü ve Bafra Mevlanaspor Kulübü olarak 2019 / 2020 Sezonunda, Samsun Süper Amatör Ligi’nde mücadele edecek olan Hacınabispor Kulübü’müzün Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü’ ne sayın hocamız Zekeriya Köklükaya getirilmiştir .

Kulübümüzün Sportif direktörlüğüne kulübümüzün her kademesinde emeği olan Sayın Erdoğan Er yardımcı hocalık larına ise Cem Çatmakaş, Mustafa Şahin, As Kaptan Samet Yılmaz Futbol Şube Sorumlusu ise Arif Öztürk olup; kulübümüze ve arkadaşlarımıza sporcu kardeşlerimize başarılar diliyor, Bafra’ mız için hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

İnşallah ” Bu sene, o sene ” diyerek yarından itibaren ( 10.0 9. 2019 Salı ) gününden itibaren çalışmalara başlıyoruz.

Hacınabispor Kulüp Başkan Yardımcılarından Servet Şengül ise; muhabirimize konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:

ÖNCE HACINABİSPOR İLE BİRLEŞTİK

” Bafra Mevlanaspor Kulübü olarak çıktığımız bu yolda; 3 yılda göstermiş olduğumuz saygın ve dik duruşumuz olarak, Bafra Hacınabispor Kulübü ile birleşmemiz istendi.

Bu büyük kulübümüzün bizlere sunulması, bizleri çok duygulandırdı ve sonsuz onurlandırdı.

Hacınabispor Kulübü ile Samsun Süper Amatör Ligi’ nde mücadele edecek olmanın heyecanını; bizlere aşılayan değerli büyüklerimize teşekkür ederiz.

” Bugün birlik ve beraberlik zamanıdır ” diyerek başlatmış olduğumuz bu yolda; bizleri takdir ve tebrik etmek yerine sanki kötü işler yapıyormuş gibi, hakarete varan içerikler ve ışıklar kullanarak şahsıma ve ekibinize söylemedikleri laf kalmadı.

BİZ MİLLETE LAF YETİŞTİRMEK DERDİNDE DEĞİLİZ

Biz; millete laf yetiştirmek yerine, bize tebliğ edilen bu vazifeyi en güzel şekilde nasıl yapabiliriz diye arkadaşlarla bir an önce çalışmalara başladık.

YENİ ANTRENÖRÜMÜZ TECRÜBELİ ZEKERİYA KÖKLÜKAYA

Dün itibariyle Bafa’ mıza da önemli ve güzel hizmetler vermiş, birçok futbolcu yetiştirmiş, kendisini işinde kanıtlamış; en son Samsun Atakum Belediyespor takımının BAL Ligi’ ne çıkmasında, büyük pay sahibi olan

Zekeriya KÖKLÜKAYA hocamızı; Bafra Hacınabispor takımımızın başına getirerek, bize o kulübün içerisinde bulunmamıza yer sağlayan sevgili sevgili kardeşimiz Erdoğan ER hocamızın sportif direktörlük, Cem ÇATMAKAŞ hocamız ile Mustafa ŞAHİN hocamızın Yardımcı Antrenörlük vazifeleri tebliğ edilmiştir.

Kendilerine zor ve meşakkatli bu vazifede ve bu yolda; hep beraber başarılar getireceğine de inancımız tamdır.

KARDEŞLERİMİZLE BİZ BİR BÜTÜNÜZ

İsa KÖPRÜ, Arif ÖZTÜRK, Abdullah UYAR kardeşlerimize de; bu konuda yoğun mesailerinden dolayı kendilerine teşekkür ve Tebriklerimizi sunarken; Bafra’ mızın da bizlere bu konuda sahip çıkacağından hiç şüphemiz yoktur.

Bu vesileyle herkese kalbî teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. ”

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

 

HABERİ SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN!!!
Share

BAFRA HACINABİSPOR SÜPER AMATÖRE İDDİALI GELİYOR ! Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.